79041, м. Львів, вул. Любінська, 6

(+38) 063 227 10 97; (+38) 097 240 12 37

hostellubin@gmail.com

lubinhostel

(+38) 063 227 10 97

Хостел 'Любінь'

Любінська, Львів, Львівська область, Ukraine
Рекомендовано

ШУКАТИ ВСІ ВІЛЬНІ НОМЕРИ ТА СПАЛЬНІ МІСЦЯ:

Вільні номери та спальні місця на період з субота, 24 лютий, 2018 по неділя, 25 лютий, 2018


1й номер
2 двоярусних ліжка, 2 дерев'яні шафи для одягу, 4 висувні дерев'яні шухляди для одягу, безкоштовний wi-fi. Цей номер ідеально підійде для невеликої компанії (4 особи), вікна номеру виходять на західну сторону, що дозволяє ми ...
Ціна за одну особу:
₴ 90.00

2 двоярусних ліжка, 2 дерев'яні шафи для одягу, 4 висувні дерев'яні шухляди для одягу, безкоштовний wi-fi.

Цей номер ідеально підійде для невеликої компанії (4 особи), вікна номеру виходять на західну сторону, що дозволяє милуватись садом, який розташований на території хостелу. Два двоярусних ліжка виготовлені з натуральної деревини, ортопедичні матраци типу Comfort Hard та гіпоалергенні подушки забезпечать міцний та приємний сон відвідувачам.

2й номер
1 велике сімейне двоярусне ліжко для 3-х осіб (2 особи на першому ярусі, одна особа на другому ярусі), 2 дерев'яні шафи для одягу, безкоштовний wi-fi. З самого початку цей номер був задуманий для проживання сім’ї. Спеціально ...
Ціна за одну особу:
₴ 90.00

1 велике сімейне двоярусне ліжко для 3-х осіб (2 особи на першому ярусі, одна особа на другому ярусі), 2 дерев'яні шафи для одягу, безкоштовний wi-fi.

З самого початку цей номер був задуманий для проживання сім’ї. Спеціально для нього було розроблено і замовлено велике двоярусне ліжко, на першому ярусі якого велике спальне місце, розраховане на двох осіб, а на другому ярусі стандартне односпальне місце, на якому може спати як дитина, так і дорослий. Ізюминкою цього номеру є наявність балкону, що виходить на західну сторону і дозволяє оглянути майже всю територію саду. Це ідеальний варіант для сім’ї з дитиною або компанії з трьох осіб.

3й номер
2 двоярусних ліжка, 4 металеві шафи для одягу, безкоштовний wi-fi. Чотиримісний стандарт з дерев’яними двоярусними ліжками, які виготовнелі з буку, в поєднанні з простим але приємним дизайном кімнати – це ідеальн ...
Ціна за одну особу:
₴ 90.00

2 двоярусних ліжка, 4 металеві шафи для одягу, безкоштовний wi-fi.

Чотиримісний стандарт з дерев’яними двоярусними ліжками, які виготовнелі з буку, в поєднанні з простим але приємним дизайном кімнати – це ідеальний номер для невеликої компанії (до 5 осіб) або ж людей, які хочуть просто якісно та недорого проживати. Вікно номеру виходить на західну сторону, а велике м’яке крісло буде в нагоді для тих, хто хоче комфортно посидіти, помріяти, почитати книгу чи просто зависнути в інтернеті. В разі необхідності крісно може стати додатковим спальним місцем, яке по комфорту нічим не поступається ліжку.

4й номер
4 двоярусних ліжка, 8 металевих шаф для одягу, безкоштовний wi-fi, в номері власний санвузол (туалет, умивальник і душ). Найбільший номер в хостелі. В ньому два вікна які виходять на східну та західну сторони. Чотири двояру ...
Ціна за одну особу:
₴ 90.00

4 двоярусних ліжка, 8 металевих шаф для одягу, безкоштовний wi-fi, в номері власний санвузол (туалет, умивальник і душ).

Найбільший номер в хостелі. В ньому два вікна які виходять на східну та західну сторони. Чотири двоярусних ліжка, персональні металеві шафи для кожного відвідувача і найголовніше власний санвузол та душ роблять цей номер дуже привабливим. Перебування суто в цьому номері забезчить Вам лише найприємніші відчуття та незабутні спогади в майбутньому.

5й номер
3 двоярусних ліжка, 6 дерев'яних шаф для одягу, безкоштовний wi-fi, велике м'яке крісло (можна використовувати, як додаткове спальне місце). Дерев’яні двоярусні ліжка та індивідуальні дерев’яні шафи, велике м’яке крісло, ...
Ціна за одну особу:
₴ 90.00

3 двоярусних ліжка, 6 дерев'яних шаф для одягу, безкоштовний wi-fi, велике м'яке крісло (можна використовувати, як додаткове спальне місце).

Дерев’яні двоярусні ліжка та індивідуальні дерев’яні шафи, велике м’яке крісло, яке можна використовувати як додаткова спальне місце, квіти на підвіконнику – це все шестимісмний номер, який апріорі розрахований лише для проживання осіб жіночої статі. Вікно зі східної сторони дасть Вам змогу щоранку насолоджуватись найгаршіним природнім будильником – вранішнім сонцем. Вдосталь простору, близькість розташування номеру до санвузлів, кухні та душових кабін роблять цей номер буде привабливим. Обов’язково поживіть в цтому номері хоча б добу і самі все зрозумієте та відчуєте.

Вгору